CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Osmaniye Baskılı Pasta Kutusu

Osmaniye Baskılı Pasta Kutuları | Osmaniye Pasta Kutusu | Osmaniye Pasta Kutusu Fiyatları | Osmaniye Baskısız Pasta Kutusu | Osmaniye Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Osmaniye Pasta Kutusu Baskılı | Osmaniye Pasta Kutusu Siparişi | Osmaniye Baskılı Kutu | Osmaniye Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Osmaniye pasta kutusu, osmaniye baklava kutusu, osmaniye pizza kutusu, osmaniye lahmacun kutusu, osmaniye pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Osmaniye baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Osmaniye baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Osmaniye baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı osmaniye pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Osmaniye baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Osmaniye Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Osmaniye baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için osmaniye pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel osmaniye pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye baskılı pasta kutusu, osmaniye baskılı pasta kutusu fiyatları, osmaniye pasta kutuları, osmaniye pasta kutusu fiyatları, osmaniye pasta kutusu imalatı, osmaniye baskılı pasta kutusu ve fiyatı, osmaniye ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner