Osmaniye Eko Termal Etiket

Osmaniye Eko Termal Etiket | Osmaniye Eko Termal Etiket Fiyatları | Osmaniye Eko Termal Kağıt | Osmaniye Termal Etiketler | Osmaniye Eco Termal Etiket Nedir | Osmaniye Top Termal Etiket | Osmaniye Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Osmaniye eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Osmaniye eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için osmaniye etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu osmaniye etiket en osmaniye ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Osmaniye eko termal etiket fiyatları ve osmaniye eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan osmaniye eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Osmaniye eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Osmaniye termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Osmaniye ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Osmaniye etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye termal etiket, osmaniye etiket osmaniye, osmaniye boş etiketosmaniye eco etiket, osmaniye etiket fiyatları, osmaniye eko termal etiket, osmaniye etiket, osmaniye eco termal etiket fiyatları, osmaniye sıra numarası etiketi, osmaniye ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner