Osmaniye Polietilen Opak Etiket

Osmaniye Polietilen Opak Etiket | Osmaniye Opak Pe Polietilen Etiket | Osmaniye Opak Polietilen Etiket | Osmaniye Opak Etiket | Osmaniye Opak Etiket Fiyatları | Osmaniye Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Osmaniye

polietilen opak etiket

Osmaniye Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Osmaniye opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Osmaniye opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta osmaniye opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir osmaniye etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Osmaniye opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Osmaniye polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız osmaniye barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Osmaniye polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve osmaniye opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye polietilen etiket, osmaniye polietilen opak etiket, osmaniye opak etiket fiyatları, osmaniye opak etiket, osmaniye opak polietilen (pe) etiket, osmaniye sembol etiket, osmaniye polietilen pe etiket, osmaniye opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner