CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Osmaniye  Baskılı Pide Kutusu

Osmaniye   Baskılı Pide Kutusu | Osmaniye   Pide Kutusu Fiyatları |Osmaniye Pide Kutusu  |Osmaniye Pide Kutusu Ölçüleri | Osmaniye Pide Kutusu İmalatı | Osmaniye  Hazır Pide Kutusu | Osmaniye Pide Ve Lahmacun Kutusu | Osmaniye Pide Kutuları | Osmaniye Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, osmaniye baklava kutusu, pizza kutusu,osmaniye lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Osmaniye baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Osmaniye baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Osmaniye baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Osmaniye baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Osmaniye pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı osmaniye pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Osmaniye baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Osmaniye pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Osmaniye baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için osmaniye pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel osmaniye pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye baskılı pide kutusu, osmaniye pide kutusu fiyatları, osmaniye pide kutusu imalatı, osmaniye pide kutusu , osmaniye baskılı pide kutusu fiyatları, osmaniye baskılı ambalajlar, osmaniye pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner