Osmaniye Chromolux Etiket

Osmaniye Chromolux Etiket | Osmaniye Chromolux Etiket Nedir | Osmaniye Chromolux Etiket Fiyatları | Osmaniye Chromolux Etiket Baskı | Osmaniye Kromolüks Etiket | Osmaniye Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Osmaniye Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Osmaniye chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Osmaniye chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan osmaniye chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan osmaniye kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı osmaniye chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Osmaniye chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Osmaniye chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve osmaniye kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Osmaniye choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Osmaniye choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel osmaniye etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye etiket, osmaniye etiket fiyatları, osmaniye barkod etiket fiyatları, osmaniye baskılı etiket fiyatları, osmaniye barkod, osmaniye rulo etiket fiyatları, osmaniye barkod fiyatları, osmaniye rulo etiket, osmaniye yapışkanlı etiket, osmaniye barkod sistemi, osmaniye barkod okuyucu, osmaniye barkod okuyucu fiyatları, osmaniye koli etiketi, osmaniye tekstil etiketi, osmaniye saten etiket, osmaniye metal etiket, osmaniye mat pp etiket, osmaniye mat pe etiket, osmaniye etiket baskı, osmaniye mat polietilen etiket, osmaniye lazer etiket, osmaniye boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner