Osmaniye Mat Polipropilen Etiket

Osmaniye Mat Polipropilen Etiket | Osmaniye Pp Etiket | Osmaniye Mat Etiket | Osmaniye Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Osmaniye Polipropilen Ürünler | Osmaniye Sembol Barkod Etiket | Osmaniye Mat Pp Etiket | Osmaniye Barkod Sistemleri | Osmaniye Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Osmaniye mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Osmaniye polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Osmaniye pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Osmaniye mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Osmaniye at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Osmaniye mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Osmaniye mat pp etiket osmaniye opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye mat etiket, osmaniye opak pp, osmaniye mat pposmaniye boş etiket, osmaniye termal etiket fiyatları, osmaniye şeffaf pp, osmaniye mat polipropilen, osmaniye etiket, etiket osmaniye, ribon osmaniye, karekod okuyucu osmaniye, polipropilen, osmaniye polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner