Osmaniye PP Opak Etiket

Osmaniye Pp Opak Etiket | Osmaniye Pp Opak Etiket Nedir | Osmaniye Opak Polipropilen Etiket | Osmaniye Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Osmaniye Pp Opak Barkod Etiketleri | Osmaniye Opak Etiket Fiyatları | Osmaniye Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Osmaniye pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Osmaniye pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Osmaniye opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Osmaniye pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz osmaniye etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Osmaniye opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Osmaniye pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Osmaniye opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Osmaniye pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye opak baskı nedir, osmaniye pp opak nedir, osmaniye pp etiket, osmaniye pp etiket baskı, osmaniye opak etiket baskı, osmaniye opak etiket fiyatları, osmaniye opak polipropilen etiket, osmaniye opak etiket nedir, osmaniye polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner