CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Osmaniye  Baskılı Pizza Kutusu

Osmaniye Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Osmaniye Pizza Kutuları | Osmaniye Pizza Kutusu Fiyatları | Osmaniye Pizza Kutusu | Osmaniye Pizza Kutusu İmalat | Osmaniye Pizza Kutusu Ölçüleri | Osmaniye Pizza Kutusu Fiyatları | Osmaniye Baskısız Pizza Kutusu | Osmaniye Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, osmaniye baklava kutusu, osmaniye lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Osmaniye baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Osmaniye baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Osmaniye baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Osmaniye baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Osmaniye baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Osmaniye pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Osmaniye pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Osmaniye askılı pizza kutusu fiyatları ile osmaniye pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Osmaniye baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla osmaniye baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye baskılı pizza kutusu, osmaniye pizza kutuları, osmaniye basklı kutular, osmaniye baskılı pizza kutusu fiyatları, osmaniye pizza kutusu fiyatları, osmaniye pizza kutusu imalatı, osmaniye pizza kutusu, osmaniye baskılı pizza kutusu satışı, osmaniye baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner