Osmaniye Silvermat Etiket

Osmaniye Silvermat Etiket | Osmaniye Silvermat Etiket Fiyatları | Osmaniye Silvermat Etiket Özellikleri | Osmaniye Silvermat Etiket Yazıcı | Osmaniye Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Osmaniye Silver Mat Etiket | Osmaniye Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Osmaniye silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir osmaniye etiket türüdür. Genellikle kitap ve osmaniye barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Osmaniye silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun osmaniye etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan osmaniye silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Osmaniye silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Osmaniye silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Osmaniye silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Osmaniye silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Osmaniye silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Osmaniye etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Osmaniye silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye silvermat etiket, osmaniye termal etiket, osmaniye silver mat etiketler, osmaniye mat etiketler, osmaniye silver mat etiket fiyatları, osmaniye etiket fiyatları, osmaniye şeffaf etiket fiyatları, osmaniye silver mat barkod etiketi, osmaniye barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner