Osmaniye Güvenlik Etiketi

Osmaniye Güvenlik Etiketi | Osmaniye Garanti Etiketi | Osmaniye Güvenlik Etiketleri | Osmaniye Etiket | Osmaniye Alarm Etiketi | Osmaniye Güvenlik Etiketi Fiyat | Osmaniye Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Osmaniye garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan osmaniye güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya osmaniye kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan osmaniye güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi osmaniye olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket osmaniye kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Osmaniye güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel osmaniye güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye garanti etiketi, osmaniye güvenlik etiketi, osmaniye etiket, osmaniye kırılgan etiket fiyatları, osmaniye termal etiket, eko etiket osmaniye , osmaniye güvenlik etiket fiyatları, osmaniye emniyet etiketi, osmaniye garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi osmaniye.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner