Osmaniye Lamine Termal Etiket

Osmaniye Lamine Termal Etiket | Osmaniye Lamine Termal Etiket Fiyatları | Osmaniye Lamine Termal Etiket Nedir | Osmaniye Lamine Termal Barkod Etiketi | Osmaniye Termal Etiketler | Osmaniye Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Osmaniye lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Osmaniye lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Osmaniye lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Osmaniye lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen osmaniye etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda osmaniye termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer osmaniye etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan osmaniye lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Osmaniye termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Osmaniye lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Osmaniye etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Osmaniye lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Osmaniye lamine termal etiket nedir? Lamine osmaniye termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel osmaniye lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Osmaniye lamine etiket, osmaniye termal etiket, osmaniye top etiket, osmaniye ribonsuz baskı, osmaniye baskılı etiket, osmaniye renkli termal etiket, osmaniye lamine termal barkod etiketi, osmaniye kuşe etiket, osmaniye termal etiket boyutları, osmaniye boş etiket, osmaniye termal etiket fiyatları, osmaniye lamine etiketler, osmaniye eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner